Bebek Patik Örgü Modelleri ve Yapılışı

Anne ve anne adaylarını ilgilendiren bu yazımızda bebek örgü patik modellerini paylaşacağım. Yeni doğacak olan bebekleri için hazırlıkta olan annelerimiz için birbirinden  güzel bebek patik örgü modelleri yapılışı nın bulunduğu görsellerimizi sizler için bir araya getirdim. En güzel bebek örgü modellerinin bu modelleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Birbirinden sevimli bu örgü modellerini bebeğinizin o küçük ayaklarında görmek istemez misiniz? O zaman kolları sıvamanın zamanı hanımlar.

Kız Bebek Patik Örgü Modelleri

Kız bebek patiklerinde daha çok çiçekli motifler bulunmakta. Dilerseniz çiçek motiflerini değiştirebilir ya da hiç kullanmayabilirsiniz. Siz de beğendiğiniz modeli ister aynı renkte ister kendi beğendiğiniz renkte örebilir bebeğiniz, yiğeniniz veya torununuz için örebilirsiniz.

Erkek Bebek Patik Örgü Modelleri

Tavsiye Yazı:  Tığ İle Örgü Hırka Modeli (Yeni)

Erkek bebeklerde bilindiği üzere genelde mavi tonları yeşil tonları sıklıkla kullanılır. Arabalı, bağcıklı convers şeklinde veya hayvan figüleri daha çok yer almaktadır. Sizde sizler için paylaştığım erkek bebek patik örneklerinden beğendiğinizi istediğiniz renk ve motifte yapabilirsiniz. Bazı modelleri kız bebek sahibi olanlar da kullanabilir.

Ayrıca geçen gün bahsettiğim Sevimli Küçük Örgü Motifleri yazımda amigurimi, amigurumi ve aplike hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu yazıyı da okumanızı tavsiye ediyorum.


Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir