Çocuklar İçin Yazlık Örgü Modelleri

Yaz geldi bile, peki bu yaz çocuklarınıza ne giydireceksiniz? Bu yazımızda sizlerle harika bir galeri paylaşmak istiyorum. Galerimizde bütün bebek örgü elbise modellerini görebilirsiniz. Modellerde dikkat çeken hususları ve 2017 bebek örgü modasını sizlerle paylaşacağım. Dilerseniz biraz bahsedelim.

Yaz deyince ferah örgüler kullanmaya özen gösteririz. Modellerimiz kız çocukları için kısa elbiseler. Elbiselere dikkat ederseniz kolsuz ve delikli. Bunun yanında kullandığınız ip de oldukça önemli. Bildiğiniz gibi çocuklarımızın cildi için daha kaliteli ipler tercih etmeye çalışıyoruz. Bu elbiselerde de bebek yünleri kullanılmış.

Yine kız çocukları için örgü elbise modellerinde yaz uygun olarak çiçek motifleri ön plana çıkıyor. Çiçeklerin yanında cıvıl cıvıl renkler yine yaz aylarını yansıtıyor. Eklemek gererkir ki yazlık şapkalar da çocuklara oldukça çok yakışıyor. Onları güneşten korumak için öreceğiniz örgü şapkalar son zamanlarda oldukça moda haline geldi diyebilirim.

Tavsiye Yazı:  Bebekler İçin Örgü Elbise

Bebekler için yazlık örgü modellerinden askılı ve kısa kollu modeller sıkça göreceğimiz modellerden. Bunlar kolay örüldüğü için anneler daha çok çocukları için kendileri bir şeyler yapmak istiyor. Haklısınız. Çünkü daha sağlıklı olduğunu söylemek isterim. Dilerseniz şimdi bebek ve çocuklar için yazlık örgü modellerini galerimizden kontrol edebilirsiniz. Bu modellerin çoğunu sitemizden yapılış şeklinde bulabilirsiniz. Ayrıca bir çok kişi bu modelleri ücret karşılığında örmekte veya dükkanlarda satmaktadır.

Ayrıca geçen gün bahsettiğim Örgülerinizde Kullanabileceğiniz En Güzel Motifler yazımda örgü motifleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu yazıyı da okumanızı tavsiye ediyorum.


Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir